Fischer Gasbetonplug GB 8 90924
Artikelnummer: FiSCH106
€ 3,72
(exclusief btw)
Fischer Gasbetonplug GB 8 90924
De fischer Gasbetonplug GB 8 is een speciale plug voor de meest verschillende bevestigingen in cellenbeton. De van kwalitatief hoogwaardig nylon vervaardigde Plug GB wordt na het voorboren onder een draaiende beweging met de hamer ingetikt. De karakteristieke uitwendige ribben vormen een correct sluitende verbinding tussen de plug en het bouwmateriaal. De fischer Gasbetonplug GB is ideaal om gevel- en dakconstructies, evenals leuningen in cellenbeton te bevestigen.
- Goedkeuring door bouwtoezicht voor veiligheidsrelevante toepassingen.
- Optimale drukverdeling en hoge bevestigingswaarden. Spiraalvormige ribben aan de buitenkant snijden zich passend in cellenbeton.
- Geen montagehulpstuk noodzakelijk: eenvoudig met de hamer inslaan.
- Goedgekeurd in combinatie met de fischer Veiligheidsschroef.
Toepassingen | Bouwmaterialen |
---|---|
| Goedgekeurd voor (enkel GB 10):
De details (bouwmaterialen, belastingen, etc.) van de beschikbare goedkeuring zijn van toepassing. |
Functie
- De GB is geschikt voor voorsteekmontage.
- De spiraalvormige buitenribben garanderen een stevige pasvorm tussen het bouwmateriaal en de plug.
- De vereiste schoeflengte wordt bepaald op basis van: Pluglengte + dikte van het aanbouwdeel + 1 x schroefdiameter.
- De GB moet worden gebruikt samen met fischer veiligheidsschroeven om te voldoen aan de goedkeuring en om de maximale belastingscapaciteit te bereiken.
- Gebruik roterend boren om het boorgat aan te brengen
- Kan worden gebruikt in ongepleisterd cellenbeton
Afbeeldingsbron: fischer group of companies
4006209909249