ANZA SE SG Blokwitter 100 mm. 1070080
Artikelnummer: ANZA171ANZA Super Effective Soft Grip Blokwitter 100 mm. 1070080
De Anza Pro Super Effective Blokwitter is een hybride kwast met een optimale vezelsamenstelling. Door de superieure verfopname (25 %hoger) verdeelt de verf optimaal, waardoor men minder vaak verf moet opnemen. De optimale laagdikte garandeert dan weer een perfecte afwerking. Een groot voordeel aan deze nieuwe softgrip radiatorkwast is dat hij op een verlengsteel is te bevestigen.
SOFT GRIP
Wat professionele schilders met een verfborstel kunnen, doet niemand hen zomaar na. Hoewel het een zware job is, geven schilders iedere dag het beste van zichzelf. Dit heeft vaak pijnlijke lichaamsdelen tot gevolg. Anza Pro weet dit en hecht veel belang aan ergonomie en innovatie. Daarom brengen ze nu deze ergonomische soft grip-kwasten op de markt.
ANZA PRO SUPER EFFECTIVE
Door de optimale vezelsamenstelling krijgt deze hybride kwast een superieure verfopname en verdeelt het de verf meer dan perfect. Dat zorgt ervoor dat je minder vaak verf hoeft op te nemen wat direct zorgt dat je sneller klaar bent met de klus.
Wanneer gebruik je deze Super Effective Softgrip Blokwitter?
Deze Hybride Blokwitter is geschikt voor alle waterbasis & terpentine gedragen producten. Naast dat is een hybride kwast ook geschikt voor het verwerken van epoxy en andere twee componenten systemen. Een blokwitter wordt vooral gebruikt om grote oppervlakken snel te verven. Daarnaast kan een blokwitter ook gebruikt worden om bijvoorbeeld primers en voorstrijkmiddelen aan te brengen.
Kenmerken
- Breedte 100 mm
- Softgrip handvat
- Superieure verfopname
- Te bevestigen op een verlengsteel
- Optimale vezelsamenstelling
- Perfecte afwerking
- Voor alle soorten verf! (watergedragen én solventverven)
7311490048438