Tunnelblokjes Glasblokjes 100x24x3mm (100x) Rood
Artikelnummer: NONPAINT303Toepassing
- Om glasruiten te ondersteunen in beglazingssystemen, zodat het glas niet in contact komt met de onderdorpel.
- Om glasruiten te stellen in beglazingssystemen, zodat het glas een gelijkmatige omtrekspeling heeft t.o.v. de sponning, vooral in bewegende ramen en deuren.
- Om glasruiten te spatiëren in beglazingssystemen, zodat het glas een gelijkmatige afstand heeft tussen glas en sponning en glas en glaslat in gesloten beglazingssystemen met plastische afdichtingskit.
Eigenschappen
- Leverbaar in vele maten en diverse uitvoeringen. (raster, tunnel en wig)
- Onbeperkt houdbaarheid.
- Uitstekend verouderingsbestendig.
- Geproduceerd van duurzaam kunststof.
Technische informatie
| Dikte | 3 mm |
| Inhoud | 100 stuks |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kunststof |
| Afmeting | 24x100 mm |
Bijbehorende producten
Tunnelblokjes Glasblokjes 100x24x5mm (100x) GroenToepassing∙ Om glasruiten te ondersteunen in beglazingssystemen, zodat het glas niet in contact komt met de onderdorpel.
∙ Om glasruiten te stellen in beglazingssystemen, zodat het glas een gelijkmatige omtrekspeling heeft…€ 7,60
Tunnelblokjes Glasblokjes 100x24x2mm (100x) BlauwToepassing∙ Om glasruiten te ondersteunen in beglazingssystemen, zodat het glas niet in contact komt met de onderdorpel.
∙ Om glasruiten te stellen in beglazingssystemen, zodat het glas een gelijkmatige omtrekspeling heeft…€ 6,40
Tunnelblokjes Glasblokjes 100x24x4mm (100x) GeelToepassing∙ Om glasruiten te ondersteunen in beglazingssystemen, zodat het glas niet in contact komt met de onderdorpel.
∙ Om glasruiten te stellen in beglazingssystemen, zodat het glas een gelijkmatige omtrekspeling heeft…€ 7,20